Bratislava, Sk


;


KLUB POD LAMPOU

Partizánska 2 – Palisády

BRATISLAVA

811 03

Každú nedeľu

16:00Sme súčasťou skupiny Hillsong FamilyVitaj doma

 

 

Tu v Proclaimers veríme, že cirkev nie je žiadna inštitúcia alebo len nejaká bohoslužba, ale že je to komunita ľudí – miesto kde sa môžeš cítiť ako doma, bez ohľadu na to aký máš vek, odkiaľ pochádzaš alebo čím momentálne prechádzaš. Je to komunita kde vieš nájsť svoje miesto, kam môžeš patriť, objaviť v sebe vyšší zmysel a dostať príležitosť pôsobiť zmenu vo svete okolo seba.Naša Cirkev

Veľmi chceme, aby veci boli energické, dynamické a živé. Tak sa pozeráme aj na kresťanstvo. Veríme, že to čo sa u nás a prostredníctvom nás deje, môže spôsobiť v tvojom živote významný posun a mať skvelý vplyv aj na naše mesto, pretože správu o Ježišovi komunikujeme rečou 21. storočia.

Sme veľmi nadšení z vecí, ktoré sa medzi nami v Bratislave dejú. Odkedy sme začali fungovať, pridalo sa k nám veľa ľudí, mnohí z nich spoznali Ježiša a vzniklo veľa nových priateľstiev. Najviac nadšení sme ale z toho, čo všetko je pred nami. Radi ťa medzi sebou v nedeľu uvidíme. Možno si v meste ešte len krátko a hľadáš cirkev, kde by si mohol byť doma, možno len skúmaš o čom je viera – je to jedno. Budeme veľmi radi, ak prídeš.Connect GroupsVzťahy sú jednou z vecí, ktoré považujeme za veľmi cenné. Connecty sú kľúčom k našej komunite. Sú veľmi podstatné, lebo vďaka ním sú jednotlivci aj v rozrastajúcom sa zbore dobre prepojení a žijú život spolu. Vytvárajú prostredie, kde sa môžeš spoznať s novými ľuďmi, kde môžeš nájsť priateľov, rozvíjať vzťahy a nájsť povzbudenie aj podporu.

Na connectoch si spolu väčšinou niečo zajeme, bavíme sa o tom, čo kto zažil a o myšlienkach, ktoré boli hovorené v nedeľu. A možno zistíš, že hovoriť sa dá aj s Bohom, nie len s ľuďmi. Ale hlavne budujeme priateľstvá. Do budúcna máme veľké očakávania, aké skvelé to ešte bude.

V Bratislave máme viacero connectov. V nedeľu sa opýtaj kohokoľvek z tímu.Ako tam je  • Výhodná poloha v centre mesta, skvelá dostupnosť
  • Jedinečný interiér s naozaj výnimočnou atmosférou
  • Útulné, príjemné a pohodlné prostredie
  • Café foyer so skvelou kávičkou
  • Lákavé domáce limonády a všelijaké pochúťky pod zub

Our Lead Pastors

Pastor Tom & Denise Rawls
Read more

DOZVEDIEŤ SA VIAC

Proclaimers je jedna cirkev v troch lokalitách

Our Business Address is:-

Proclaimers, The Space, Roudtreee Way, Norwich, NR7 8SQ

TEL:- 01603 484630

 

powered by Typeform
 

powered by Typeform

Contact Us

Resources

Messages

Store

Courses

X